BURRIS OPTICS FULLFIELD 3-12X56MM 30MM E3
10 in stock
SKU: LIP|BU201540 Category: Tag: Brand:
Additional information
UPC
Manufacturer
Burris
Manufacturer Part Number
201540
Adjustable Parallax
No
Eye Relief
3.39''
Length
Model
Fullfield
Objective Size
56mm
Package Height
3.5
Package Width
3.2
Power
3X – 12X
Product Type
Accessory-Scopes
Reticle
BALLISTIC E3
Shipping Weight
1.85
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BURRIS OPTICS FULLFIELD 3-12X56MM 30MM E3”