BURRIS OPTICS FULLFIELD 6-24X50MM 30MM E3
3 in stock
SKU: LIP|BU201560 Category: Tag: Brand:
Additional information
UPC
Manufacturer
Burris
Manufacturer Part Number
201560
Adjustable Parallax
No
Eye Relief
3.39''
Length
Model
Fullfield
Objective Size
50mm
Package Height
3.5
Package Width
3.7
Power
6X – 24X
Product Type
Accessory-Scopes
Reticle
BALLISTIC E3
Shipping Weight
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “BURRIS OPTICS FULLFIELD 6-24X50MM 30MM E3”